Bath Bomb - Choco Caramel 140 g Bath Bomb - Choco Caramel 140 g

Bath Bomb - Choco Caramel 140 g

Uspokojte chute na sladké a ponorte sa do tekutej čokolády s karamelom! Šumivka Bath Bomb - Choco Caramel je vyrobená bez konzervantov. Dopriať si s ňou kúpeľ môžu aj deti. Stačí ju hodiť do napustenej vane a vaša kúpeľňa sa premení na raj plný farieb a vôní. Minerály z epsomskej soli a mandľový olej dodajú pokožke hebkosť, sviežosť a hydratáciu. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 3235

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 6,10 €

Značka: Goodie
Kategorie: Bath bombs

Uspokojte chute na sladké a ponorte sa do tekutej čokolády s karamelom! Šumivka Bath Bomb - Choco Caramel je vyrobená bez konzervantov. Dopriať si s ňou kúpeľ môžu aj deti. Stačí ju hodiť do napustenej vane a vaša kúpeľňa sa premení na raj plný farieb a vôní. Minerály z epsomskej soli a mandľový olej dodajú pokožke hebkosť, sviežosť a hydratáciu.

  • ručná práca
  • epsomská soľ
  • mandľový olej
  • prírodné a potravinárske farbivá
  • vegan
  • bez konzervantov

Bath Bomb krásne šumí vďaka reakcii jedlej sódy, kyseliny citrónovej a vody.

Použitie: šumivú bombu vložte do napustenej vane a behom pár sekúnd si užívajte bublinky a opojnú vôňu. Použite kedykoľvek máte chuť na relaxáciu.
Obsah balenia je cca 140 g.

Naša Bath Bomb je vegánsky produkt bez konzervačných látok a palmového oleja. Obsahuje aj vzácne prírodné zložky. Produkt nie je testovaný na zvieratách.
Šumivú bombu posielame zabalenú v papieri.

INCI:
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Zea Mays Starch, Magnesium Sulfate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aqua, Aroma, Iron Oxinde,
MICA, ***Benzyl Benzoate, ***Hexyl Cinnam-Aldehyd, ***Limonene, ***Benzyl Alcohol

*** vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch a prírodných vôňach.

Predávajúci:

GOODIE s.r.o.

"

Naposledy navštívené