Bath Bomb - Crazy Grape 140 g Bath Bomb - Crazy Grape 140 g Bath Bomb - Crazy Grape 140 g
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 5 z 5

Bath Bomb - Crazy Grape 140 g

Pripravte sa na super zážitok! Stačí do napustenej vane hodiť šumivú kúpeľovú bombu Crazy Grape a nechať sa unášať sviežou citrusovou vôňou grapefruitu. Navyše minerály a vitamíny obsiahnuté v epsomskej soli a v mandľovom oleji sa starajú o pokožku. Tá je po kúpeli čistá, hebká, svieža a hydratovaná. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 3256

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 6,10 €

Značka: Goodie
Kategorie: Bath bombs

Pripravte sa na super zážitok! Stačí do napustenej vane hodiť šumivú kúpeľovú bombu Crazy Grape a nechať sa unášať sviežou citrusovou vôňou grapefruitu. Navyše minerály a vitamíny obsiahnuté v epsomskej soli a v mandľovom oleji sa starajú o pokožku. Tá je po kúpeli čistá, hebká, svieža a hydratovaná.

  • ručná práca
  • epsomská soľ
  • mandľový olej
  • prírodné a potravinárske farbivá
  • vegan
  • bez konzervantov

Bath Bomb krásne šumí vďaka reakcii jedlej sódy, kyseliny citrónovej a vody.

Použitie: šumivú bombu vložte do napustenej vane a počas pár sekúnd si užívajte bublinky a opojnú vôňu. Použite kedykoľvek máte chuť na relaxáciu.

Obsah balenia je cca 140 g.

Naša Bath Bomb je vegánsky produkt bez konzervačných látok a palmového oleja. Obsahuje aj vzácne prírodné zložky. Produkt nie je testovaný na zvieratách.

Šumivú bombu posielame zabalenú v papieri.

INCI:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Zea Mays Starch, Magnesium Sulfate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aqua, AROMA, Food Colorants CI 42090, Mica.

Predávajúci:

GOODIE s.r.o.

Naposledy navštívené