Bath Bomb - Fresh Eucalyptus 140 g Bath Bomb - Fresh Eucalyptus 140 g

Bath Bomb - Fresh Eucalyptus 140 g

Povzbudzujúca šumivka Bath Bomb poteší každého. Radosť z nej budú mať aj deti. Stačí hodiť šumivku Bath Bomb do napustenej vane a vaša kúpeľňa sa premení na exotický raj na zemi s vôňou eukalyptu. Kúpeľ je plná vitamínov a minerálov z epsomskej soli a z mandľového oleja. Naše kúpeľové bomby sú bez konzervantov.
Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 3244

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 5,80 €

Značka: Goodie
Kategorie: Bath bombs

Povzbudzujúca šumivka Bath Bomb poteší každého. Radosť z nej budú mať aj deti. Stačí hodiť šumivku Bath Bomb do napustenej vane a vaša kúpeľňa sa premení na exotický raj na zemi s vôňou eukalyptu. Kúpeľ je plný vitamínov a minerálov z epsomskej soli a z mandľového oleja. Naše kúpeľové bomby sú bez konzervantov.

  • ručná práca
  • epsomská soľ
  • mandľový olej
  • prírodné a potravinárske farbivá
  • vegan
  • bez konzervantov

Bath Bomb krásna šumí vďaka reakcii jedlej sódy, kyseliny citrónovej a vody.

Použitie: šumivú bombu vložte do napustenej vane a behom pár sekúnd si užívajte bublinky a opojnú vôňu. Použite kedykoľvek máte chuť na relaxáciu.
Obsah balenia je cca 140 g.

Naša Bath Bomb je vegánsky produkt bez konzervačných látok a palmového oleja. Obsahuje aj vzácne prírodné zložky. Produkt nie je testovaný na zvieratách.
Šumivú bombu posielame zabalenú v papieri.

INCI:
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Zea Mays Starch, Magnesium Sulfate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aqua, Aroma, ***Limonene, Food Colorants CI 42090, CI 45350
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch a prírodných vôňach.

Predávajúci:

GOODIE s.r.o.

"

Naposledy navštívené