BIO Kokos v kakau 275 g

Delikatesa plná čokoládovej chuti a vône v skvelej kombinácii bio kakaových bôbov a strúhaného kokosu. Je vyrobená z tých najkvalitnejších surovín vypestovaných podľa zásad ekologického poľnohospodárstva a dosladená agávovým sirupom. Obsah kakaa je len z namletých kakaových bôbov bez prímesí. Více informací

Výrobce: Dr. Hlaváč Kód produktu: 8594164300448

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 4,09 €

Bez lepku
Paleo
Vegan
Značka: Dr. Hlaváč
Kategorie: Sladké nátierky

Delikatesa plná čokoládovej chuti a vône v skvelej kombinácii bio kakaových bôbov a strúhaného kokosu. Je vyrobená z tých najkvalitnejších surovín vypestovaných podľa zásad ekologického poľnohospodárstva a dosladená agávovým sirupom. Obsah kakaa je len z namletých kakaových bôbov bez prímesí. Na 100 g výrobku bolo použitých 20 g kakaa v bio kvalite a 6 g bio kokosu.

  • bez zahusťovadiel
  • bez konzervačných látok
  • bez farbív a aróm
  • bez siričitanov
  • bez pridaného cukru (obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry)
  • bez pridaného tuku a kakaového masla

Zloženie:

agáve sirup 60%, kakao 20% (kakový prášok so zníženým obsahom tuku), strúhaný kokos 6% (produkt ekologického poľnohospodárstva)

Výživové údaje na 100 g výrobku:

Energia: 1208 kJ / 289 kcal
Tuky: 4,7 g
z toho nas. mast. kys.: 3,4 g
Sacharidy: 56 g
z toho cukry: 45,3 g
Bielkoviny: 4,5 g
Soľ: 0,1 g
 

Skladovanie : 

Po otvorení uchovávajte v chladničke do 10°C.

O BIO KOKOSE V KAKAU 

Vyzerá ako čokoláda, chutí ako čokoláda, vonia ako čokoláda, budete ju tajne maškrtiť rovnako ako čokoládu, ALE zároveň do seba dostanete iba zlomok tukov, cukrov a energie oproti podobne hriešnym pochúťkam. Ochutnajte túto jedinečnú delikatesu vyrobenú len z tých najkvalitnejších kakaových bôbov, zo strúhaného kokosu a sirupu z agáve. Všetky tieto tri zložky boli vypestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Celkom zásadný je fakt, že v našej fľaštičke tvorí celý kakaový podiel výhradne čisté mleté kakao. Nenájdete tu žiadne kakaové maslo alebo kakaovú hmotu. Vďaka tomuto celkom nadštandardnému chránenému zloženiu si môžete vychutnávať pravú chuť kakaa a tropického kokosu bez štipky pridaného tuku alebo cukru.

Výrobca:

Dr. Hlaváč

Související články a recepty

Naposledy navštívené