hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

BIO Sirup Konope 320 g

Pasterizovaný ovocný sirup s konope a ovocím, pestovaným podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Bez zahusťovadiel a iných zbytočností.Na 100 g výrobku bolo použitých 260 g ovocia a 1,4 g sušenej konopy. Více informací

Výrobce: Dr. Hlaváč Kód produktu: 8594164300172

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 4,90 €

Bez lepku
Paleo
Vegan
Značka: Dr. Hlaváč
Kategorie: Sirupy

Pasterizovaný ovocný sirup s konope. Na 100 g výrobku bolo použitých 260 g ovocia a 1,4 g sušenej konopy. V 100 g výrobku je obsiahnutých 57 g prírodných sladidiel (hroznové a citrónové šťavy). Na výrobu jednej fľaštičky je použitých 4,5 g sušenej konopy. Sladká chuť sirupu je dosiahnutá len prídavkom šťavy z vyzretých bielych hrozien, z ktorej bola odparená prebytočná voda.

Zoženie:

Zahustená šťava z bielych hrozien* 86%, citrónová šťava* 10%, konopa siata (*produkt ekologického poľnohospodárstva).

Bez zahusťovadiel, bez konzervačných látok, bez farbív a aróm. Bez pridaného cukru. Obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Nutričné údaje na 100 g výrobku:

Energetická hodnota 1043 kJ/249 kcal
Tuky 1,0 g
z toho nas. mast. kys. 0,3 g
Sacharidy 57 g
z toho cukry 55 g

Bielkoviny 2,2 g
Soľ 0,1 g

Skladovanie:

Minimálna trvanlivosť do: viď obal, 24 mesiacov
Po otvorení uchovávajte v chladničke do 10°C

 

O SILE KONOPY

Ťažko si predstaviť odvahu španielskych a portugalských moreplavcov pri prvých objaviteľských cestách cez oceán, kedy ich úspech do značnej miery závisel na pevnosti plachiet a povrazov utkaných práve z konopy. Konopné laná zohrali kľúčovú roui tiež pri dobývaní najvyšších vrcholov snáď vo všetkých pohoriach sveta. Pretrhnutie konopného lana stálo tiež za osudovou tragédiou pri prvom výstupe na prekrásny alpský vrchol Matterhorn. Sila konopy samozrejme nespočíva len v jeho pevnosti. Naše telo bude viac zaujímať jeho sila, s ktorou pomáha nášmu organizmu s bojom proti vyčerpaniu, s udržaním výkonnosti a obranyschopnosti. Konopný sirup by určite nemal chýbať v žiadnej domácej lekárničke. Skúste min.1x denne polievkovú lyžicu a pre detičky 1x denne kávovú lyžičku.

Výrobca:

Dr. Hlaváč

 

Naposledy navštívené