hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (4)Počet hvězdiček je 5 z 5

Aktivní uhlí 50 g

Aktívne uhlie zo škrupín kokosových orechov je určené na priamu konzumáciu. Má detoxikačné účinky a je vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie. Má takmer rovnaké účinky ako živočíšne uhlie, ale je vhodné aj pre vegánov. Vďaka jeho absorbčným účinkom sa v lekárstve najčastejšie používa pri intoxikácii a v priemysle na výrobu pitnej vody. Môže absorbovať lieky a výživové doplnky, preto sa odporúča dodržať interval 2–4 hodiny medzi užívaním liekov a užívaním aktívneho uhlia. Více informací

Výrobce: Goodie Kód produktu: 8596299010216

Vyprodáno Sledovat dostupnost

Vyprodáno 4,99 €

Značka: Goodie
Kategorie: Aktívne uhlie

Aktívne uhlie zo škrupín kokosových orechov je určené na priamu konzumáciu a na domáce kozmetické využitie. Má detoxikačné účinky a je vhodné na vnútorné aj vonkajšie použitie. Má takmer rovnaké účinky ako živočíšne uhlie, ale je vhodné aj pre vegánov. Vďaka jeho absorpčným účinkom sa v lekárstve najčastejšie používa pri intoxikácii a v priemysle na výrobu pitnej vody. Môže absorbovať lieky a výživové doplnky, preto sa odporúča dodržať interval 2–4 hodiny medzi užívaním liekov a užívaním aktívneho uhlia.

Účinky:

  • abrazívne
  • čistiace
  • ústna hygiena
  • kozmetika

Odporúčané dávkovanie:

Zmiešajte 1 čajovú lyžičku (2 g) s 200 ml vody alebo obľúbeným nápojom. Maximálna denná dávka je 5 polievkových lyžíc (cca 50 g) pre dospelých, pre deti cca 25 g.

Použitie

potravinárske:
Je obľúbené nielen pre svoje účinky, ale farebne spestrí nápoje aj pokrmy. Hodí sa aj do smoothie, do zmrzliny alebo do kaše.

na zuby:
Vyskúšajte aktívne uhlie na čistenie zubov. Vďaka jeho vysoko abrazívnym vlastnostiam získate krásne čisté, biele a lesklé zuby. Prášok môžete zmiešať so zubnou pastou alebo aplikovať priamo na zubnú kefku. Nepoužívajte príliš často, mohlo by dôjsť k narušeniu skloviny.

 

Upozornenie:

Výživový doplnok neslúži ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Výživové údaje na 100 g:

Energia: 0 kJ / 0 kcal
Tuky: 0 g
z toho nas. mast. kys.: 0 g
Sacharidy: 99 g
z toho cukry: 0 g
Bielkoviny: 0 g
Soľ: 0 g

Skladovanie:

Skladujte v suchu a tme do 25 °C.

Zloženie:

100% aktívne uhlie – prášok

Krajina pôvodu:

ČR 

Predávajúci:

GOODIE s.r.o.

Související články a recepty

Naposledy navštívené